Popup
  • CURSA 4 13-09-2020 11:05:00 46. Premiul ORTOZA-FORTUNA SILVER 1800 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. MAGIC STAR NAN T. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'26,6 2025
    2. MONSTERS FIRSTLADY (SE) MOCANU S. MARCIU A. MEITA THEODOR 1'26,9 2025
    3. BERSHKA NOBLE BD (HU) GHISOIU P. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'28,9 2025
    4. HERA YAMM (FR) BOGUTA D. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'31,9 2000
    - SOPHIA MAFTEI M. PRUNA M. RNP DGR. 1950
    - HOURRA DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA DGP. 1975
    - MILUPA BD SLATE G. SLATE CR. ALBIȘOR MARIUS DGR. 1950
    - GABRIELLA BD (BG) PAUN M. PAUN M. Muscalu Magdalena DESC. 1975
    - KAIAC SLATE CR. SLATE CR. TRONARU BOGDAN DGP. 2000
  • CURSA 2 13-09-2020 10:30:00 45. Premiul JUVENIL 1700 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. PRYA CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'21,0 2100
    2. DONA PILAR (SE) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'21,1 2100
    3. SAYA BEST CD DOGARU N. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'22,7 2100
    4. HAITI THE BEST (FR) COSTEANU I. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'24,8 2100
    - DAZZLING MONSTER (SE) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANOX THERM OPR. 2100
    - VICTORY MUSTANG GHISOIU P. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN RETR. 2100
  • CURSA 1 13-09-2020 10:10:00 44. Premiul ORICA 1200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GRIVE FRAZEENNE (FR) MARCIU A. MIHAI DV. SERBAN ALEXANDRA 1'24,3 2000
    2. ZI-ZI (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'23,3 2025
    3. ZANDERIGO (HU) MOCANU S. MARCIU A. MEITA THEODOR 1'23,4 2025
    4. RENUMIT GEORGESCU P. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 1'27,2 1975
    - HORA DE BEAULIEU (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANOX THERM DGP. 1950
    - CALIGULA IONESCU CR. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU DGR. 1975
    - BONITA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE Herghelia Nan RM. 1950
  • CURSA 5 30-08-2020 11:50:00 43. Premiul OLIMP-FORTUNA SILVER 1800 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GAILURON DE BELLEN (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'22,0 2000
    2. NESTA TANASE GHE. TANASE GHE. TANASE GHE. 1'23,3 1975
    3. BORGA JACKPOT (SE) MOCANU S. MARCIU A. MEITA THEODOR 1'22,3 2000
    4. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'24,6 1975
    5. JEAN VF GEORGESCU P. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'27,5 1950
    6. ZI-ZI (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'26,8 2000
    7. VITO V (HU) IONESCU CR. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 1'30,8 1950
    8. CALIGULA POPA ROXANA IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 1'31,9 1950
    - SPEEDY NOBEL RIPICEANU C. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN DGP. 1975
  • CURSA 4 30-08-2020 11:25:00 42. Premiul VALEA PRAHOVEI 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GENERAL DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANEA LOLA 1'22,3 2700
    2. HERMINA VF SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'22,4 2700
    3. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,5 2700
    - GAZETTE DE CYM (FR) MARCIU A. MARCIU A. ROOL RECYCLING DGR. 2700
    - GRIVE FRAZEENNE (FR) COSTEANU I. MIHAI DV. SERBAN ALEXANDRA DGP. 2700
    - GLASGOW DU CYFLO (FR) MOCANU S. MARCIU A. SC.CARPAT APROMETAL PROD.SRL OPR. 2700
  • CURSA 3 30-08-2020 11:00:00 41. Premiul CAILOR DE 3 ANI 2800 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. DONA PILAR (SE) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'21,0 2100
    2. DOLCE DOREL SLATE CR. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'21,2 2100
    3. SAYA BEST CD DOGARU N. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'21,4 2100
    4. PRYA CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'23,2 2100
    5. HORA DE BEAULIEU (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANOX THERM 1'27,6 2100
  • CURSA 2 30-08-2020 10:35:00 40. Premiul NERO-FORTUNA GOLD 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'24,4 2000
    2. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'25,0 2025
    3. BERSHKA NOBLE BD (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'28,4 2000
    4. MONSTERS FIRSTLADY (SE) MOCANU S. MARCIU A. MEITA THEODOR 1'28,1 2025
    5. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'30,5 2000
    - HOURRA DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA DGS. 1'26,9 1950
    - HAITI THE BEST (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN DGR. 2000
    - SAMUEL COSTACHE M. DIMA I. CRETU LAURENTIU DGP. 1975
    - SOPHIA MAFTEI M. PRUNA M. RNP OPR. 1950
  • CURSA 1 30-08-2020 10:10:00 39. Premiul NEDEIA 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. HERA YAMM (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'27,6 2025
    2. VIFOR STI MARIN N. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'31,1 1950
    3. MILUPA BD SLATE G. SLATE CR. ALBIȘOR MARIUS 1'31,3 1950
    4. ISYNESS (FR) COSTEANU I. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'30,8 2025
    5. PAPPAJONNYS LUCY (SE) DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'31,8 2025
    - GABRIELLA BD (BG) BADICEANU B. PAUN M. Muscalu Magdalena DEP. 2025
  • CURSA 5 16-08-2020 12:00:00 38. Premiul MUNICIPIULUI PLOIESTI-FORTUNA SILVER 2200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GENERAL DE BRY (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA LOLA 1'23,7 2600
    2. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,5 2600
    3. GAILURON DE BELLEN (FR) COSTEANU I. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'24,1 2625
    4. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'24,1 2625
    5. HERMINA VF SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'24,2 2625
    6. ZI-ZI (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'26,2 2625
    - DETOXICATED (SE) COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA DGR. 2625
  • CURSA 4 16-08-2020 11:30:00 37. Premiul NEDELCU 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. STAR NOBEL DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'22,6 1975
    2. RUGIADA THOR (IT) COSTACHE M. COSTACHE M. CIMPEANU ION 1'20,8 2025
    3. SAYA BEST CD DOGARU N. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'22,3 2000
    4. NESTA TANASE GHE. TANASE GHE. TANASE GHE. 1'23,4 1975
    5. JEAN VF GEORGESCU P. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'27,0 1950
    - SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN DGR. 1975
  • CURSA 3 16-08-2020 11:00:00 36. Premiul SPERANTELOR 1800 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'28,2 1950
    2. IMPERIAL DE BRY (FR) MARCIU A. MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA 1'27,3 1975
    3. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'28,1 1975
    - CERBERUS BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN RETR. 1950
    - ISYNESS (FR) COSTEANU I. MARCIU A. MANEA MARIAN DGP. 1950
    - REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. DGR. 1975
  • CURSA 2 16-08-2020 10:30:00 35. Premiul NUROFEN-FORTUNA GOLD 2300 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. MAGIC STAR NAN T. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'27,2 1950
    2. BIG RED GIRL BD (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'27,2 1950
    3. KAIAC SLATE CR. SLATE CR. TRONARU BOGDAN 1'26,9 1975
    4. GABRIELLA BD (BG) BADICEANU B. PAUN M. Muscalu Magdalena 1'28,6 1950
    5. BERSHKA NOBLE BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'27,1 2000
    6. BONITA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE Herghelia Nan 1'28,2 1975
    7. KIRRA MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'28,4 1975
    8. HORA DE BEAULIEU (FR) BOGUTA D. MARCIU A. MANOX THERM 1'29,6 1975
    - HERA YAMM (FR) MOCANU S. MARCIU A. MANEA MARIAN DGR. 1950
    - NICOLE TRONARU A. MARCIU A. TRONARU BOGDAN DGR. 1950
    - HOURRA DE BRY (FR) MARCIU A. MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA DGR. 1950
  • CURSA 1 16-08-2020 10:10:00 34. Premiul MANUC 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. WICKED FROM HEAVEN (SE) MARCIU A. MARCIU A. SERBAN ALEXANDRA 1'28,9 1975
    2. PAPPAJONNYS LUCY (SE) DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'30,1 1950
    3. MADONNA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 1'29,4 2000
    4. SAMUEL COSTACHE M. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'28,3 2025
    5. VIKING DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'30,7 2000
    - CHIRON (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN DEP. 1975
  • CURSA 5 15-08-2020 16:03:00 183. Premiul SZALAY JÁNOS EMLÉKVERSENY 15363 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. CSAK A SZEL (HU) FAZEKAS IMRE FAZEKAS IMRE - 1'25,4 1800
    2. CHOKITO (HU) KOLOSZY L. KOLOZSI L. - 1'26,2 1800
    3. CRAZY DREAM (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'26,6 1800
    4. CHE COMANDANTE (HU) G. ZOLNAJI G. ZOLNAJI - 1'27,1 1800
    5. CSOBAN M (HU) Z. OZVAR Z. OZVAR - 1'27,8 1800
    - COSMOS LC (HU) LAKATOS CS. LAKATOS CS. - GAL. 1800
  • CURSA 6 02-08-2020 11:55:00 33. Premiul DE VACANTA 1700 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. DOLCE DOREL SLATE CR. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'22,9 1975
    2. PRYA CD DOGARU N. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'23,1 1975
    3. DONA PILAR (SE) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'22,2 2000
    4. SAYA BEST CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,4 2000
    5. BERSHKA NOBLE BD (HU) NISTOR FLORIN PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'29,9 1950
    - BIG BROWN BD (HU) BADICEANU B. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN DGR. 1950
  • CURSA 5 02-08-2020 11:30:00 32. Premiul LUPTATOR-FORTUNA GOLD 2100 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GRIVE FRAZEENNE (FR) MARCIU A. MIHAI DV. SERBAN ALEXANDRA 1'24,3 1975
    2. STAR NOBEL DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'22,7 2025
    3. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'23,6 2025
    4. ARON K (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'24,1 2025
    5. JEAN VF DOGARU N. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'25,5 2000
    6. JO-JO COSTACHE M. COSTACHE M. RNP 1'24,5 2025
    7. BONITA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE Herghelia Nan 1'29,9 1950
    - GENERAL DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANEA LOLA DGP. 2025
  • CURSA 3 02-08-2020 10:55:00 31. Premiul LAUREAT 1400 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. RUGIADA THOR (IT) COSTACHE M. COSTACHE M. CIMPEANU ION 1'20,6 2000
    2. GAZETTE DE CYM (FR) MARCIU A. MARCIU A. ROOL RECYCLING 1'21,2 2000
    3. ZI-ZI (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'22,4 1975
    4. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,6 1950
    5. NESTA TANASE GHE. TANASE GHE. TANASE GHE. 1'24,1 1975
    6. HERMINA VF SLATE G. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'24,5 2000
    7. SPEEDY NOBEL GAVRILA V. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'26,0 1975
  • CURSA 2 02-08-2020 10:30:00 30. Premiul KOMEDIANT-FORTUNA SILVER 1600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. HAITI THE BEST (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'27,4 1950
    2. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'25,5 2000
    3. HERA YAMM (FR) BOGUTA D. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'29,0 1950
    4. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'26,1 2025
    5. NICOLE TRONARU A. MARCIU A. TRONARU BOGDAN 1'30,1 1950
    6. VICTORY MUSTANG PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'26,8 2025
    7. HOURRA DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA 1'30,5 1950
    - BIG RED GIRL BD (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT OPR. 2000
    - GABRIELLA BD (BG) BADICEANU B. PAUN M. Muscalu Magdalena DGP. 2000
  • CURSA 1 02-08-2020 10:10:00 29. Premiul KINTA 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. ISYNESS (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'30,7 1975
    2. VIKING DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'32,0 1950
    3. SAMUEL DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'30,9 2000
    4. WICKED FROM HEAVEN (SE) GHE. CRACIUN MARCIU A. SERBAN ALEXANDRA 1'36,1 1950
    - CERBERUS BD (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN DGR. 1950
    - CHIRON (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN DGR. 1950
  • CURSA 7 25-07-2020 17:00:00 154. Premiul NYERETLEN KÉTÉVESEK VERSENYE 6983 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. CSAK A SZEL (HU) FAZEKAS IMRE FAZEKAS IMRE - 1'22,3 1800
    2. CLASSIC BOY (HU) V. MAZSITY G. ZOLNAJI - 1'23,8 1800
    3. CHE COMANDANTE (HU) ANGYAL A. G. ZOLNAJI - 1'24,7 1800
    4. CHIP CHIP CHIP (HU) KOLOSZY L. KOLOZSI L. - 1'24,7 1800
    5. CRAZY DREAM (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'26,4 1800
    6. CSOBAN M (HU) Z. OZVAR Z. OZVAR - 1'26,5 1800
    - CASINO ROYALE (HU) BUDAI A. HORVATH Z. - GAL. 1800
    - CHERRY VILLE (HU) FAZEKAS ANDREA am. FAZEKAS IMRE - GAL. 1800
  • CURSA 6 19-07-2020 12:30:00 28. Premiul JURAT 1400 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. RUGIADA THOR (IT) COSTACHE M. COSTACHE M. CIMPEANU ION 1'20,9 1975
    2. WORLDLEADER (HU) GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE GURAN VASILE 1'22,2 1975
    3. FINE BOKO (BE) GHE. CRACIUN MARCIU A. STANCIU GEORGE 1'21,0 2025
    4. LETITBE VRIJTHOUT (BE) MARCIU A. MARCIU A. STANCIU CRISTINA 1'22,6 2000
    5. ARON K (HU) NISTOR FLORIN PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'27,0 1950
    6. ZI-ZI (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'28,7 1975
  • CURSA 5 19-07-2020 12:00:00 27. Premiul JOBEN-FORTUNA GOLD 1800 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. DETOXICATED (SE) COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA 1'20,2 2025
    2. GAZETTE DE CYM (FR) MARCIU A. MARCIU A. ROOL RECYCLING 1'20,5 2025
    3. HERMINA VF SLATE G. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'20,7 2025
    4. STAR NOBEL DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'21,8 2000
    5. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'22,4 2000
    6. NESTA TANASE GHE. TANASE GHE. TANASE GHE. 1'22,4 2000
    7. JEAN VF GEORGESCU P. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'24,2 1975
    8. ARANYPOK (HU) PAUN M. PAUN M. ALBIȘOR MARIUS 1'23,5 2000
    9. SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'23,5 2000
    10. JO-JO GHE. VIOREL COSTACHE M. RNP 1'26,3 2000
    11. BERSHKA NOBLE BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'29,7 1950
  • CURSA 4 19-07-2020 11:30:00 26. Premiul DE CONSOLARE 1600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GAILURON DE BELLEN (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'21,7 2100
    2. GENERAL DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANEA LOLA 1'22,2 2100
    3. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'22,3 2100
    4. VIFOR NEGRU MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'25,8 2100
    5. KIRRA PRUNA M. PRUNA M. RNP 1'28,6 2100
  • CURSA 3 19-07-2020 11:00:00 25. Premiul INTIM-FORTUNA SILVER 1600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. DOLCE DOREL SLATE CR. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'24,5 1975
    2. DONA PILAR (SE) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'22,8 2025
    3. SAYA BEST CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'22,9 2025
    4. VICTORY MUSTANG GHISOIU P. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'31,4 1950
    - HORA DE BEAULIEU (FR) MOCANU S. MARCIU A. MANOX THERM DGR 1950
    - IMPERIAL DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA DGR 1975
  • CURSA 2 19-07-2020 10:30:00 24. Premiul INDIANUL 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. PRYA CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,2 2025
    2. NEMARA PRUNA M. PRUNA M. RNP 1'27,6 1950
    3. RAMYA MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'28,3 1950
    4. GABRIELLA BD (BG) BADICEANU B. PAUN M. Muscalu Magdalena 1'32,1 2000
    - HAITI THE BEST (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN DGR 1950
    - KAIAC SLATE CR. SLATE CR. TRONARU BOGDAN DGR 2000
  • CURSA 1 19-07-2020 10:10:00 23. Premiul HEMEIUS 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'28,3 2025
    2. STEPPING AND SMILE (SE) COSTACHE M. DIMA I. MAVRU E.M. 1'28,6 2025
    3. CHIRON (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'34,0 1950
    4. VIKING DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'34,0 1975
    5. CERBERUS BD (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'35,8 1975
    - SAMUEL DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU DMN 1'30,2 1975
    - ISYNESS (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN DGS 1'31,5 1950
  • CURSA 7 12-07-2020 13:00:00 22. Premiul MAIA 3200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. FINE BOKO (BE) MARCIU A. MARCIU A. STANCIU GEORGE 1'18,4 2025
    2. DETOXICATED (SE) COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA 1'20,9 1975
    3. WORLDLEADER (HU) GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE GURAN VASILE 1'22,4 1975
    4. NESTA TANASE GHE. TANASE GHE. TANASE GHE. 1'23,5 1975
    5. ARON K (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'24,2 1975
    6. ILINKA RIPICEANU C. GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 1'26,3 1950
    7. ARANYPOK (HU) BADICEANU B. PAUN M. ALBIȘOR MARIUS 1'26,4 1950
  • CURSA 6 12-07-2020 12:30:00 21. Premiul DIJON-CRITERIUL CALULUI FRANCEZ 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GAZETTE DE CYM (FR) MARCIU A. MARCIU A. ROOL RECYCLING 1'23,5 2025
    2. GENERAL DE BRY (FR) MOCANU FL. MARCIU A. MANEA LOLA 1'24,3 2025
    3. GAILURON DE BELLEN (FR) MARCIU GHE. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'24,3 2025
    4. GIRUS DU PATURAL (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. SAVIN EMANOIL 1'26,1 2025
    5. HORA DE BEAULIEU (FR) TRONARU A. MARCIU A. MANOX THERM 1'30,5 1950
    - GRIVE FRAZEENNE (FR) COSTEANU I. MIHAI DV. SERBAN ALEXANDRA DGR. 1975
  • CURSA 5 12-07-2020 12:00:00 20. Premiul DERBY-UL PLOIESTIULUI-FORTUNA GOLD 5000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. HERMINA VF SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'23,2 2700
    2. NELSTAR GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIN NICOLAE 1'24,0 2700
    3. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,6 2700
    4. JEAN VF DOGARU N. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'24,6 2700
    5. CASSIAN COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA 1'25,7 2700
  • CURSA 4 12-07-2020 11:30:00 19. Premiul HERA 1600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. LETITBE VRIJTHOUT (BE) MARCIU A. MARCIU A. STANCIU CRISTINA 1'19,7 2000
    2. RUGIADA THOR (IT) COSTACHE M. COSTACHE M. CIMPEANU ION 1'20,2 2000
    3. SAYA BEST CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'22,4 1975
    4. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'22,7 1975
    5. SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'23,8 1975
    6. RUSLAN SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'26,0 1950
    - STAR NOBEL DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT DGS. 1'22,8 1975
  • CURSA 3 12-07-2020 11:00:00 18. Premiul GABARIT-FORTUNA SILVER 1700 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. DONA PILAR (SE) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'23,3 2025
    2. DOLCE DOREL MARIN N. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'25,5 1975
    3. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'26,2 1975
    4. BERSHKA NOBLE BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'26,4 1975
    5. DAZZLING MONSTER (SE) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANOX THERM 1'28,6 1950
    - CRAZY DREAM (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA DGP. 1975
  • CURSA 2 12-07-2020 10:30:00 17. Premiul FIDELIO 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. PRYA CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'28,3 1950
    2. MAGIC STAR GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'30,4 1950
    3. KAIAC SLATE CR. SLATE CR. TRONARU BOGDAN 1'28,2 2000
    - HERA YAMM (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN DGR. 1950
    - GABRIELLA BD (BG) GEORGESCU P. PAUN M. Muscalu Magdalena DGP. 2000
  • CURSA 1 12-07-2020 10:10:00 16. Premiul DANEZUL 1200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. STEPPING AND SMILE (SE) COSTACHE M. DIMA I. MAVRU E.M. 1'29,6 1950
    2. MADONNA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 1'32,4 1950
    3. SAMUEL DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'33,0 1950
    4. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'30,2 2025
    5. VIKING DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'34,1 1950
    6. WICKED FROM HEAVEN (SE) GHE. CRACIUN MARCIU A. SERBAN ALEXANDRA 1'34,2 1950
    7. CERBERUS BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'34,8 1975
    - ISYNESS (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN DGP. 1950
    - VULCANO CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA DGP. 1950
  • CURSA 5 21-06-2020 12:30:00 15. Premiul DARIUS 1600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GAZETTE DE CYM (FR) COSTEANU I. MARCIU A. ROOL RECYCLING 1'21,5 1975
    2. GAILURON DE BELLEN (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'21,5 1975
    3. DETOXICATED (SE) COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA 1'21,6 1975
    4. GIRUS DU PATURAL (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. SAVIN EMANOIL 1'22,1 1975
    5. WORLDLEADER (HU) GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE GURAN VASILE 1'22,1 1975
    6. ARANYPOK (HU) PAUN M. PAUN M. ALBIȘOR MARIUS 1'25,1 1950
    7. ILINKA RIPICEANU C. GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 1'27,1 1950
  • CURSA 4 21-06-2020 12:00:00 14. Premiul DE INCERCARE-FORTUNA GOLD 2500 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NELSTAR GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIN NICOLAE 1'23,2 2500
    2. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,2 2500
    3. CASSIAN COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA 1'24,6 2500
    4. JEAN VF DOGARU N. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'24,6 2500
    5. HERMINA VF SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'25,4 2500
    - ROSA DE LIMA TANASE GHE. TANASE GHE. TANASE GHE. DEP. 1'40,1 2500
    - VULTUR PESCAR PRUNA M. PRUNA M. RNP DGR 2500
    - VRAJA ZAPEZII MAFTEI M. PRUNA M. RNP DGR 2500
  • CURSA 3 21-06-2020 11:30:00 13. Premiul CORAN-FORTUNA SILVER 1600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. DONA PILAR (SE) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'21,6 1975
    2. RUSLAN SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'22,8 1950
    3. SAYA BEST CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'21,3 2000
    4. JO-JO COSTACHE M. COSTACHE M. RNP 1'22,4 1975
    5. GENERAL DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANEA LOLA 1'21,5 2000
    6. ARON K (HU) GHISOIU P. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'22,4 2000
    7. STAR NOBEL DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'22,7 2025
    8. SPEEDY NOBEL GAVRILA V. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'23,9 2000
    - GRAND DEFI (FR) COSTEANU I. MARCIU A. SAVIN EMANOIL DGP 1950
  • CURSA 2 21-06-2020 11:00:00 12. Premiul CLASIC 1200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. VICTORY MUSTANG PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'26,6 1950
    2. KAIAC SLATE CR. SLATE CR. TRONARU BOGDAN 1'27,8 1950
    3. GABRIELLA BD (BG) GEORGESCU P. PAUN M. Muscalu Magdalena 1'28,8 1950
    4. VIFOR NEGRU MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'28,4 2025
    5. BERSHKA NOBLE BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'29,1 2025
    - MAGIC STAR GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN DGP 1950
    - HAITI THE BEST (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANEA MARIAN DGP 1950
    - HORA DE BEAULIEU (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANOX THERM DESC. 1'27,2 1950
    - DOLCE DOREL MARIN N. SLATE CR. MARIN NICOLAE DGP 2025
    - SOPHIA PRUNA M. PRUNA M. RNP DGR 1950
  • CURSA 1 21-06-2020 10:30:00 11. Premiul CARLOS 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'27,5 1900
    2. CERBERUS BD (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'32,5 1900
    - ISYNESS (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN DGP 1900
    - VIKING DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT DGR 1900
    - MADONNA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIANA NAN DGR 1900
    - SAMUEL DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU DGR 1900
  • CURSA 5 07-06-2020 13:00:00 10. Premiul BIANCA 1600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. STAR NOBEL DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'22,0 2025
    2. JEAN VF DOGARU N. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'23,6 2000
    3. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'23,9 2000
    5. VITO V (HU) IONESCU CR. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 1'25,5 1975
    6. GRAND DEFI (FR) COSTEANU I. MARCIU A. SAVIN EMANOIL 1'25,8 1975
    7. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'24,2 2025
    8. DETOXICATED (SE) COSTACHE M. DOGARU N. TZAVARAS ASIMINA 1'24,3 2025
    9. CALIGULA POPA ROXANA IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 1'29,4 1975
    - NELSTAR GHEORGHE V-LE DOGARU N. MARIN NICOLAE DGR. 2000
    - RUSLAN SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. DGR. 1950
    - VRAJA ZAPEZII MAFTEI M. PRUNA M. RNP DGR. 1950
  • CURSA 4 07-06-2020 12:30:00 9. Premiul ALEXANDROS 3800 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. FINE BOKO (BE) MARCIU A. MARCIU A. STANCIU GEORGE 1'18,4 2025
    2. RUGIADA THOR (IT) COSTACHE M. COSTACHE M. CIMPEANU ION 1'20,5 1975
    3. SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'24,8 1950
    4. BADIE VF GHE. VIOREL COSTACHE M. CIMPEANU ION 1'22,8 2000
    - GAILURON DE BELLEN (FR) COSTEANU I. MARCIU A. MANEA MARIAN DGP. 1950
    - GIRUS DU PATURAL (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. SAVIN EMANOIL DGR. 1950
  • CURSA 3 07-06-2020 12:00:00 8. Premiul CARPATI 2200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GAZETTE DE CYM (FR) MARCIU A. MARCIU A. ROOL RECYCLING 1'23,0 1950
    2. GENERAL DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANEA LOLA 1'23,3 1950
    3. HERMINA VF SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'22,3 1975
    4. VULTUR PESCAR PRUNA M. PRUNA M. RNP 1'26,7 1950
    5. ARON K (HU) DUMITRU C. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'25,8 1975
    6. VIFOR NEGRU MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'28,4 1950
    - ROSA DE LIMA TANASE GHE. DOGARU N. TANASE GHE. DEP. 1950
    - ARANYPOK (HU) PAUN M. PAUN M. ALBIȘOR MARIUS DESC. 1950
  • CURSA 2 07-06-2020 11:30:00 7. Premiul DEBUTANTILOR 2200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. IMPERIAL DE BRY (FR) MARCIU A. MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA 1'24,0 1800
    2. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'24,7 1800
    3. CRAZY DREAM (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,7 1800
    4. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'36,1 1800
    5. MADONNA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 1'36,2 1800
    6. SAMUEL SLATE G. SLATE CR. CRETU LAURENTIU 1'36,1 1800
  • CURSA 1 07-06-2020 11:00:00 6. Premiul BIZAR 1400 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. DAZZLING MONSTER (SE) MARCIU A. MARCIU A. MANOX THERM 1'28,2 1950
    2. BERSHKA NOBLE BD (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'27,5 1975
    3. BIG BROWN BD (HU) GHISOIU P. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'33,2 1950
    4. HOURRA DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA 1.33,6 1950
    5. KAIAC SLATE G. SLATE CR. TRONARU BOGDAN 1.35,4 1950
    6. NICOLE TRONARU A. MARCIU A. TRONARU BOGDAN 1'35,9 1950
    7. GABRIELLA BD (BG) NISTOR FLORIN PAUN M. Muscalu Magdalena 1'36,2 1950
    - BIG RED GIRL BD (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT DEP. 2000
    - WICKED MONSTER (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU SORIN DEP. 1950
    - MAGIC STAR NAN T. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN OPR. 1950
    - SOPHIA PRUNA M. PRUNA M. RNP DGR. 1950
  • CURSA 5 08-03-2020 13:00:00 5. Premiul DE DESCHIDERE 1200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. FINE BOKO (BE) MARCIU A. MARCIU A. STANCIU GEORGE 1'19,5 2025
    2. ZI-ZI (HU) SLATE CR. SLATE CR. DUMITRU IONUT 1'22,4 1975
    3. ZANDERIGO (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. MEITA THEODOR 1'23,0 1975
    4. BADIE VF COSTACHE M. COSTACHE M. CIMPEANU ION 1'21,5 2025
    5. ILINKA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 1'24,7 1950
    6. VERITABLE YANKEE PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,9 1975
    7. GAILURON DE BELLEN (FR) COSTEANU I. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'25,8 1975
    9. ZORINA (HU) DAN WALTER PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'26,3 1975
    - HISTOIRE D'INVERNE (SE) DIMA I. DIMA I. BARD ALEXANDER DGP 1975
  • CURSA 4 08-03-2020 12:30:00 4. Premiul AGER 800 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. RUGIADA THOR (IT) COSTACHE M. COSTACHE M. CIMPEANU ION 1'22,9 1975
    2. BORGA JACKPOT (SE) DUMITRU I. DUMITRU I. MEITA THEODOR 1'22,1 2000
    3. DETOXICATED (SE) MARIN N. DOGARU N. TZAVARAS ASIMINA 1'24,0 1975
    4. SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'24,0 1975
    5. GLASGOW DU CYFLO (FR) MARCIU A. MARCIU A. SC.CARPAT APROMETAL PROD.SRL 1'24,6 1975
    6. ARON K (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'25,4 1975
    7. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'26,0 1975
  • CURSA 3 08-03-2020 12:00:00 3. Premiul AMIGO 600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GAZETTE DE CYM (FR) MARCIU A. MARCIU A. ROOL RECYCLING FARA RECORD 2000
    2. SOLKATTENS EROS (SE) DIMA I. DIMA I. BIO CONSULTING FARA RECORD 2000
    3. DOLCE DOREL DOGARU N. DOGARU N. MARIN NICOLAE FARA RECORD 1950
    4. JO-JO COSTACHE M. COSTACHE M. RNP FARA RECORD 1975
    - RUSLAN SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. DGP 1950
    - MONSTERS FIRSTLADY (SE) DUMITRU I. DUMITRU I. MEITA THEODOR DGP 1975
  • CURSA 2 08-03-2020 11:30:00 2. Premiul ATENA 600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GENERAL DE BRY (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA LOLA 1'24,6 2000
    2. RONA SLATE G. SLATE CR. TZAVARAS ASIMINA 1'26,9 1950
    3. JEAN VF DOGARU N. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'25,5 2000
    4. ZENOBIA K (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'29,0 1975
    - CASSIAN COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA DGR 1950
    - GRIVE FRAZEENNE (FR) COSTEANU I. MIHAI DV. SERBAN ALEXANDRA DGR 1975
  • CURSA 1 08-03-2020 11:00:00 1. Premiul ARENA 400 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. HERA YAMM (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN FARA RECORD 1950
    2. ROSA DE LIMA MARIN N. DOGARU N. TANASE GHE. FARA RECORD 2025
  • CURSA 6 14-12-2019 16:30:00 393. Premiul PAÁL LÁSZLÓ EMLÉKVERSENY 400000 HUF
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. ZOLTA (HU) V. MAZSITY V. MAZSITY HICO 1'20,3 1900
    2. VERY NICE PHOTO (HU) VEZER EMESE CSORDAS E. LAURA 1'20,3 1900
    3. FINE BOKO (BE) MARCIU A. MARCIU A. STANCIU GEORGE 1'20,5 1900
    4. ZANEBONO B. MUKITY B. MUKITY JOCIC I. 1'20,6 1900
    5. VIOLETTA G. ZOLNAJI G. ZOLNAJI JOZIC I. 1'21,0 1900
    6. VAQU. EM. Q. CSORDAS E. CSORDAS E. E. AND E. I. 1'21,0 1900
    7. ZIZITOP (HU) KOLOZSI L. KOLOZSI L. ALBIȘOR MARIUS 1'21,2 1900
    8. LIVI KICKOFF SZOKOLA L. LAKATOS Á. NAPSUGAR I. 1'21,3 1900
    9. USAIN NAGY F. II. NAGY FERENC II. MOUNT I. 1'21,4 1900
    10. DETOXICATED (SE) SLATE CR. DOGARU N. TZAVARAS ASIMINA 1'23,3 1900
  • CURSA 4 14-12-2019 15:30:00 391. Premiul LÁTSZAT DÍJ 400000 HUF
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. ZORRO SCA G. ZOLNAJI G. ZOLNAJI JOZIC I. 1'22,8 1800
    2. ZALTIC (HU) KOLOZSI L. KOLOZSI L. DIADORA II. I. 1'22,8 1800
    3. ZAGATO LAKATOS CS. BORBELY J. DONCI & JUDIT I. 1'22,8 1800
    4. ZOOM PHOTO (HU) VEZER EMESE CSORDAS E. LAURA 1'23,0 1800
    5. ACELOS FIU (HU) JUHASZ B. JUHASZ B. M. I. 1'23,0 1800
    6. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'23,7 1800
    7. ARON K (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'23,7 1800
    8. VEZER (HU) WEBER ZS. LAKATOS Á. KECSAP I. 1'23,8 1800
    9. ZSOKA CSORDAS E. VICEN P. PRIMUSZ I. 1'23,9 1800
    10. ATOM MAKI (HU) ZALAI GABOR KOVACS JOZSEF MAKONYA I. 1'24,5 1800
    11. BORGA JACKPOT (SE) DUMITRU I. DUMITRU I. MEITA THEODOR 1'24,6 1800
    12. SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'24,8 1800
Livestream
program
regulament
regulament
>> BILETE AICI <<
regulament