Popup
  • CURSA 4 10-09-2022 16:45:00 8. Premiul PREMIUL KALIAKRIA 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. HARMON BOKO (SE) COSTACHE M. COSTACHE M. CIMPEANU ION 2.06,9 1.16,9 1650
    2. GAZELLE LIGERIENNE (FR) STOYAN RADEV STOYAN RADEV STOYAN RADEV 2.07,9 1.17,5 1650
    3. DIABLO JET (FR) TOSHKO ZHELYAZKOV TOSHKO ZHELYAZKOV TOSHKO JELYAZKOV 2.08,8 1.18,1 1650
    4. CARTEL (FR) HRISTO APOSTOLOV PENEV HRISTO APOSTOLOV PENEV RADI DOYCHEV IVANO 2.10,8 1.19,3 1650
    5. SAYA BEST CD GHEORGHE V-LE GORAN Z. DUMITRU IOANA 2.11,3 1.19,6 1650
    6. EWING (FR) ȘTEFAN RĂZVAN AURAȘ ȘTEFAN RĂZVAN AURAȘ ȘTEFAN RĂZVAN AURAȘ 2.12,1 1.20,1 1650
    7. FIRENZE NICE (FR) RADI DOYCHEV RADI DOYCHEV RADI DOYCHEV IVANO 2.13,9 1.21,2 1650
    8. FLORE D'AVIGNERE (FR) ZHIVOMIR S. ZHIVOMIR STOYCHEV - 2.14,9 1.21,8 1650
    - P.S. CONFESS (SE) KRASIMIR RAHNEV KRASIMIR RAHNEV KRASIMIR MILKOV RAHNEV DMN 1650
    - AMIR ADR. TUD. GHEORGHE ADR. TUD. GHEORGHE RNP DGP 1650
  • CURSA 3 10-09-2022 16:00:00 7. Premiul CRITERIUL DE 3 ANI 10000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NELSON GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 2.26,1 1.21,2 1800
    2. DIJON STI SLATE CR. SLATE CR. MARIN NICOLAE 2.27,2 1.21,8 1800
    3. OPAL PRUNA M. PRUNA M. RNP 2.39,5 1.28,6 1800
    - VRAJA NORDULUI STAN ION ADR. TUD. GHEORGHE RNP DGP 1800
    - RIHANNA ADR. TUD. GHEORGHE ADR. TUD. GHEORGHE RNP DGR 1800
  • CURSA 2 10-09-2022 15:15:00 6. Premiul CRITERIUL DE 4 ANI (revansa derby) 10000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. CONO SAN (IT) COSTACHE M. KOLOZSI L. MAGURNO SANTA 3.05,1 1.20,5 2300
    2. SAMUEL GHEORGHE V-LE KOLOZSI L. CRETU LAURENTIU 3.11,7 1.23,3 2300
    3. CRAZY DREAM (HU) RIPICEANU C. TANASE GHE. DUMITRU IOANA 3.12,1 1.23,5 2300
    4. VIDAL STAN ION ADR. TUD. GHEORGHE RNP 3.23,3 1.28,4 2300
    - NELSTRONG SLATE CR. SLATE CR. Ferm-Prod DGP 2300
    - NOEMY ADR. TUD. GHEORGHE ADR. TUD. GHEORGHE RNP DMN 2300
  • CURSA 1 10-09-2022 14:30:00 5. Premiul CRITERIUL DE 2 ANI 10000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. RUFUS PRUNA M. PRUNA M. RNP 2.27,4 1.29,3 1650
    2. PASSIFLORE STAN ION ADR. TUD. GHEORGHE RNP 2.27,9 1.29,7 1650
    3. KARISA SLATE CR. ADR. TUD. GHEORGHE RNP 2.28,9 1.30,2 1650
    4. MISTER JET GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 2.29,3 1.30,5 1650
    5. ODIN SLATE G. PRUNA M. RNP 2.30,4 1.31,2 1650
    - PETRONIU ADR. TUD. GHEORGHE ADR. TUD. GHEORGHE RNP DGP 1650
  • CURSA 4 04-09-2022 16:30:00 4. Premiul DERBY-UL DE TRAP AL ROMÂNIEI 50000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NELSTRONG SLATE CR. SLATE CR. Ferm-Prod 3.52,7 1.24,6 2750
    2. SAMUEL KOLOSZY L. KOLOZSI L. CRETU LAURENTIU 3.53,0 1.24,7 2750
    3. VIKING DUMITRU IONUȚ DUMITRU IONUȚ DUMITRU IONUT 3.58,8 1.26,8 2750
    4. MADONNA NAN T. GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 4.04,3 1.28,8 2750
    5. NOEMY ADR. TUD. GHEORGHE ADR. TUD. GHEORGHE RNP 4.25,8 1.36,7 2750
    - NEO JET GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN DGR 2750
  • CURSA 3 04-09-2022 15:45:00 3. Premiul GRAND PRIX-UL MĂRII NEGRE 12000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. ECHEC ET MAT MILAN KOVACEVIC ȘTEFAN RĂZVAN AURAȘ - 2.18,6 1.17,0 1800
    2. SAYA BEST CD TANASE GHE. GORAN Z. DUMITRU IOANA 2.21,5 1.18,6 1800
    3. BETTY EVO (FI) WALTER D PAUN M. CIMPEANU ION 2.24,7 1.20,4 1800
    4. DASHA VILLE CD (HU) KOLOSZY L. GORAN Z. DUMITRU IOANA 2.38,6 1.28,1 1800
    5. GLOBAL ROSE (SE) DYLAN GARCIA GHEORGHE V-LE TANASE GHE. 2.39,9 1.28,8 1800
    - CONO SAN (IT) PAUL GALEA KOLOZSI L. MAGURNO SANTA DGR 1800
  • CURSA 2 04-09-2022 15:00:00 2. Premiul CRITERIUL DEBUTANȚILOR 10000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NELSON GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 2.31,1 1.28,9 1700
    2. KARISA TANASE GHE. ADR. TUD. GHEORGHE RNP 2.34,2 1.33,5 1650
    3. PASSIFLORE SLATE G. ADR. TUD. GHEORGHE RNP 2.44,1 1.39,5 1650
    4. MISTER JET RIPICEANU C. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 2.52,1 1.44,3 1650
    - VRAJA NORDULUI STAN ION ADR. TUD. GHEORGHE RNP DGR 1700
    - RIHANNA ADR. TUD. GHEORGHE ADR. TUD. GHEORGHE RNP DMN 1700
  • CURSA 1 04-09-2022 14:30:00 1. Premiul PREMIUL MUNICIPIULUI MANGALIA 4000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. KATRINA CV GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE CONSTANTIN SILVIU 2.19,8 1.24,7 1650
    2. CRAZY DREAM (HU) TANASE GHE. TANASE GHE. DUMITRU IOANA 2.20,5 1.25,2 1650
    3. AMIR ADR. TUD. GHEORGHE ADR. TUD. GHEORGHE RNP 2.21,6 1.25,8 1650
    4. BIG RED GIRL BD (HU) DUMITRU IONUȚ DUMITRU IONUȚ DUMITRU IONUT 2.23,6 1.27,0 1650
    5. VIDAL STAN ION ADR. TUD. GHEORGHE RNP 2.28,4 1.29,9 1650
    - QUEEN OF KOREA SLATE G. GHEORGHE V-LE ALBIȘOR MARIUS DGP 1650
  • CURSA 3 06-11-2021 15:00:00 314. Premiul URIDO DIJ -CURSA CAILOR DE 3 ani 600000 HUF
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    3. MADONNA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 2.52,2 1.20,7 1800
    4. SANSA WE (SE) PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 2.25,4 1.20,8 1800
    7. CONO SAN (IT) KOLOSZY L. KOLOZSI L. MAGURNO SANTA 2.26,6 1.21,4 1800
    8. MILUPA BD TANASE GHE. TANASE GHE. ALBIȘOR MARIUS 2.28,7 1.22,6 1800
  • CURSA 4 25-07-2021 13:50:00 13. Premiul GRAND PRIX-UL MĂRII NEGRE 12000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. UNIQUE NOBLE WALTER D AMBROGIO VERES LASZLO - 1'23,5 1800
    2. THOR DYLAN GARCIA PAUN M. DUMITRU IOANA 1'23,9 1800
    3. UNIPRESS (HU) TANASE GHE. SLATE CR. VELICU IONUT 1'24,5 1800
    4. QUEEN OF KOREA MARCO DEBONO GHEORGHE V-LE ALBIȘOR MARIUS 1'25,05 1800
    5. BERSHKA NOBLE BD (HU) NIKOLA PEJIC PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'25,08 1800
    6. POWER SOFIE (AT) NAN T. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'25,2 1800
  • CURSA 3 25-07-2021 13:00:00 12. Premiul DERBY-UL DE TRAP AL ROMÂNIEI 35000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. SAYA BEST CD GORAN Z. GORAN Z. DUMITRU IOANA 1'22,9 2750
    2. FARYA BD WALTER D AMBROGIO KOLOZSI L. ALBIȘOR MARIUS 1'23,0 2750
    3. DOLCE DOREL SLATE CR. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'24,4 2750
    4. MAGIC STAR GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'25,2 2750
    5. PRYA CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'25,5 2750
    6. GABRIELLA BD (BG) NAN T. GHEORGHE V-LE Muscalu Magdalena 1'26,9 2750
    - VICTORY MUSTANG DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN RM 2750
    - RAMYA MAFTEI M. PRUNA M. RNP DESC. 2750
  • CURSA 2 25-07-2021 12:30:00 11. Premiul KALIAKRIA 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. CONO SAN (IT) DIMA I. DIMA I. MAGURNO SANTA 1'24,3 2225
    2. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'22,9 2275
    3. MADONNA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 1'26,3 2225
    4. MILUPA BD SLATE G. SLATE CR. ALBIȘOR MARIUS 1'25,4 2250
    5. SANSA WE (SE) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'28,6 2250
    6. VIFOR NEGRU MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'30,7 2200
    - VULCANO CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA DGR 2200
  • CURSA 1 25-07-2021 12:00:00 10. Premiul PREMIUL MUNICIPIULUI MANGALIA 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. PAPRIKA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'24,1 1700
    2. CERBERUS BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'24,2 1700
    3. CHIRON (HU) B. MUKITY B. MUKITY DUMITRU CRISTIAN 1'27,3 1700
    4. SAMUEL DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'29,6 1700
    5. SERAPHIN PRUNA M. PRUNA M. RNP 1'31,8 1700
    6. VICI STAN ION PRUNA M. RNP 1'32,2 1700
    7. VIDAL MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'33,4 1700
  • CURSA 11 03-07-2021 19:05:00 185. Premiul ILLETMÉNY DÍJ 600000 HUF
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. SAYA BEST CD ANTUN KORVATSKI GORAN Z. DUMITRU IOANA 1'18,2 1800
    2. ZITA KIRALYNO (HU) HORVATH GYORGY FAZEKAS IMRE FERTILITAS 1'20,1 1800
    3. CARINA FLING (HU) JUHASZ BALAZS JUHASZ BALAZS RADIHAZI 1'20,1 1800
    4. CHICAGO (HU) KOMAROMI KRISZTINA NAGY FERENC II. MOUNT 1'20,1 1800
    5. COCO CHANEL (HU) NAGYVARY ANDREA AM FAZEKAS IMRE PIMRI 1'20,1 1800
    6. BREEZE UP (HU) TURBUCZ SANDOR KOLOZSI L. DIADORA II 1'21,2 1800
    7. ARANYEREM M (HU) ZALAI GABOR KOVACS JOZSEF MAKONYA-JELINEK RACING 1'21,3 1800
    8. BONGIOVI (HU) KOLOZSI SANDOR PAPP ISTVAN GYOLAI 1'22,2 1800
    - BO CAPAR (HU) FAZEKAS IMRE FAZEKAS IMRE PIMRI TU. 1800
    - CARLOS FOX (HU) NAGY F. II. NAGY FERENC II. MOUNT GAL. 1800
    - KHEDIRA (NL) HEGEDUS SANDOR AM. HAJNAL TIBOR EPITO GAL. 1800
  • CURSA 10 03-07-2021 18:30:00 184. Premiul MAGYAR ÜGETŐDERBY 10000000 HUF
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. BORUTKA (HU) LAKATOS CS. HAJNAL TIBOR HBV 1'17,6 2500
    2. BAZSIVILLE (HU) MITJA SLAVIC MITJA SLAVIC ZSALEK II 1'18,0 2500
    3. BE HAPPY (HU) MARTON LAJOS MARTON LAJOS AMMA 1'18,3 2500
    4. BOBBY FISCHER (HU) JUHASZ BALAZS JUHASZ BALAZS BU-CSO 1'18,4 2500
    5. FARYA BD WALTER D AMBROGIO KOLOZSI L. ALBIȘOR MARIUS 1'18,4 2500
    6. BONAPARTE BOSS (HU) VELJKO MAZSITY VELJKO MAZSITY HICO 1'18,5 2500
    7. BOSPHORUS N (HU) ANGYAL ANDOR ZOLTAN OZVAR OZVAR 1'19,8 2500
    8. BAILANDO (HU) KOLOZSI L. KOLOZSI L. KULIK FARM 1'20,2 2500
    9. BVLGARI SS (HU) VEZER EMESE CSORDAS EMIL LAURA 1'21,6 2500
    - BUGATTI SS (HU) Thorsten Tietz ROBERT GRAMULLER LAURA GAL. 2500
    - BERILL LADY (HU) FRANCK NIVARD RUTKAI JOZSEF PROLONGO GAL. 2500
    - BOLD LADY (HU) FABRICE SOULOY RUTKAI JOZSEF PROLONGO GAL. 2500
  • CURSA 5 05-06-2021 17:45:00 9. Premiul BĂNEASA 3000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. CONO SAN (IT) DIMA I. DIMA I. MAGURNO SANTA 1'22,6 2300
    2. CERBERUS BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'22,8 2300
    3. VIKING DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'22,9 2300
    4. SAMUEL KOLOSZY L. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'23,3 2300
    5. VULCANO CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'23,4 2300
    6. PAPRIKA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'29,0 2300
  • CURSA 4 05-06-2021 17:15:00 8. Premiul MESSAGES 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. FARYA BD KOLOSZY L. KOLOZSI L. ALBIȘOR MARIUS 1'21,8 2300
    2. SAYA BEST CD GORAN Z. GORAN Z. DUMITRU IOANA 1'21,9 2300
    3. DOLCE DOREL SLATE CR. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'23,2 2300
    4. PRYA CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'23,3 2300
    5. AMIR MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'23,9 2300
    6. RAMYA STAN ION PRUNA M. RNP 1'29,0 2300
  • CURSA 3 05-06-2021 16:45:00 7. Premiul PREMIUL MĂRII NEGRE 4000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. BOMBA DE JANVILLE (FR) TSVETAN P. TSVETAN PARMAKOV TSVETAN PARMAKOV 1'16,2 1800
    2. DIABLO JET (FR) TOSHKO ZHELYAZKOV TOSHKO ZHELYAZKOV TOSHKO JELYAZKOV 1'17,9 1800
    3. UN DERNIER RIRE (SE) GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE CONSTANTIN SILVIU 1'20,2 1800
    4. FATALIA JIM (FR) GEORGI G. GENSHEV G. - 1'20,3 1800
    5. FLORE D'AVIGNERE (FR) ZHIVOMIR S. ZHIVOMIR STOYCHEV - 1'20,6 1800
    6. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'21,4 1800
  • CURSA 2 05-06-2021 16:15:00 6. Premiul PHOENICIA 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. MAGIC STAR GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'23,6 2225
    2. VICTORY MUSTANG PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'24,6 2200
    3. NEMARA STAN ION PRUNA M. RNP 1'26,1 2200
    4. NEO JET KOLOSZY L. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'26,8 2200
    5. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'27,5 2250
    6. BIG RED GIRL BD (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'29,0 2225
    - VIFOR NEGRU MAFTEI M. PRUNA M. RNP DGR. 2200
  • CURSA 1 05-06-2021 15:45:00 5. Premiul CRITERIUL DEBUTANȚILOR 10000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. SANSA WE (SE) PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'27,8 1700
    2. MY DYLA LV DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'30,5 1650
    3. VIDAL SLATE CR. PRUNA M. RNP 1'29,6 1700
    4. SVETLANA STAN ION PRUNA M. RNP 1'28,6 1725
    5. AMIKKO (HU) ERDEI PETER RĂILEANU ȘTEFAN RĂILEANU ȘTEFAN 1'32,5 1725
    6. SABI MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'36,8 1650
    - SHITAN CD GORAN Z. PAUN M. DUMITRU IOANA DGS. 1650
    - VICI PRUNA M. PRUNA M. RNP DGS. 1700
  • CURSA 4 01-05-2021 15:40:00 4. Premiul HANDICAPUL DE PRIMĂVARĂ 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. KATRINA CV GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE CONSTANTIN SILVIU 1'24,2 2300
    2. VICTORY MUSTANG PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'24,4 2300
    3. NEMARA STAN ION PRUNA M. RNP 1'26,4 2300
    - RAMYA PRUNA M. PRUNA M. RNP DGP. 2300
    - SAMUEL DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU DGR. 2300
    - VIFOR NEGRU TANASE GHE. PRUNA M. RNP DMN. 2300
  • CURSA 3 01-05-2021 15:10:00 3. Premiul CRITERIUL DE VITEZĂ 10000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. BRIGITTA GOLD BD SLATE G. SLATE CR. ALBIȘOR MARIUS 1'20,3 1650
    2. POWER SOFIE (AT) SLATE CR. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'20,5 1650
    3. QUEEN OF KOREA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE ALBIȘOR MARIUS 1'21,1 1650
    4. NIPOMO (SE) PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'21,6 1650
    5. THOR GHISOIU P. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'26,8 1650
    - UNIQUE NOBLE DOGARU N. PAUN M. - DGR. 1650
  • CURSA 2 01-05-2021 14:35:00 2. Premiul ROMSILVA 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'21,9 1800
    2. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'22,1 1800
    3. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'23,2 1800
    4. MILUPA BD SLATE G. SLATE CR. ALBIȘOR MARIUS 1'23,4 1800
    5. NEO JET GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'27,6 1800
    - VULTUR PESCAR TANASE GHE. PRUNA M. RNP DGR. 1800
    - BIG RED GIRL BD (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT DGP. 1800
  • CURSA 1 01-05-2021 14:10:00 1. Premiul PREMIUL DE DESCHIDERE 4000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. MADONNA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 1'26,8 2300
    2. AMIR STAN ION PRUNA M. RNP 1'26,9 2300
    3. CERBERUS BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'27,4 2300
    4. PAPRIKA RIPICEANU C. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'27,6 2300
    5. VULCANO CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'27,9 2300
    - VIKING DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT DGR. 2300
  • CURSA 5 22-11-2020 11:45:00 72. Premiul DE INCHIDERE-FORTUNA GOLD 2700 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GENERAL DE BRY (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA LOLA 1'21,7 2000
    2. SAYA BEST CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'21,8 2000
    3. PRYA CD DUMITRU C. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,2 1975
    4. RONA COSTACHE M. SLATE CR. TZAVARAS ASIMINA 1'25,4 1950
    5. HERMINA VF SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'23,4 2025
    6. DONA PILAR (SE) COSTEANU I. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'24,8 2000
    7. ZI-ZI (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'25,9 2000
    8. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'26,7 2000
    9. GAILURON DE BELLEN (FR) MOCANU S. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'27,8 2025
  • CURSA 4 22-11-2020 11:15:00 71. Premiul TUTANA-FORTUNA SILVER 1800 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. HERA YAMM (FR) MOCANU S. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'25,0 1975
    2. NIRA BOGUTA D. MARCIU A. GROSU PETRICA 1'26,3 1950
    3. NEO JET GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'26,8 1950
    4. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'24,8 2000
    5. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'25,4 2000
    6. JEAN VF RAILEANU STEFAN PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'25,8 2000
    7. KAIAC TRONARU A. SLATE CR. TRONARU BOGDAN 1'27,4 1975
    8. GRIVE FRAZEENNE (FR) MARCIU A. MIHAI DV. SERBAN ALEXANDRA 1'26,8 2000
    9. CALIGULA IONESCU CR. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 1'28,2 2000
    - NARCOTIC COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA DGR. 1975
  • CURSA 3 22-11-2020 10:50:00 70. Premiul TITA 1400 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. DETOXICATED (SE) COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA 1'21,9 1950
    2. UNIPRESS (HU) MARCIU A. MARCIU A. VELICU IONUT 1'21,2 1975
    3. GIRUS DU PATURAL (FR) COSTEANU I. MARCIU A. SAVIN EMANOIL 1'22,7 1950
    4. WORLDLEADER (HU) DOGARU N. PAUN M. GURAN VASILE 1'24,6 1950
    5. DABANO AS (DE) TANASE GHE. TANASE GHE. DUMITRU IOANA 1'21,6 2025
    - STAR NOBEL DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT OPR. 1950
  • CURSA 2 22-11-2020 10:30:00 69. Premiul TURDAS 1200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. HAITI THE BEST (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'24,9 1975
    2. KATRINA CV GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE CONSTANTIN SILVIU 1'26,5 1950
    3. GLASGOW DU CYFLO (FR) MOCANU FL. MARCIU A. SC.CARPAT APROMETAL PROD.SRL 1'24,9 2000
    4. THOR DOGARU N. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'25,0 2000
    5. IMPERIAL DE BRY (FR) GAVRILA V. MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA 1'28,5 1950
    - BRIGITTA GOLD BD SLATE CR. DUMITRU I. ALBIȘOR MARIUS DMN. 1'25,2 2000
    - NESTA TANASE GHE. TANASE GHE. TANASE GHE. RM. 2000
  • CURSA 1 22-11-2020 10:05:00 68. Premiul TEBA 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. TOPSPEED SOUTHWIND (SE) MOCANU S. MARCIU A. SERBAN ALEXANDRA 1'29,6 1950
    2. RANIA COLE DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'28,8 1975
    3. CONO SAN (IT) DIMA I. DIMA I. MAGURNO SANTA 1'29,6 2000
    4. KANSAS MARGA NITA MARCIU A. MANEA MARIAN 1'28,4 2025
    5. PAPRIKA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'30,7 1975
    - ISYNESS (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN DGP. 2025
  • CURSA 5 08-11-2020 12:00:00 67. Premiul CRESCATORILOR-FORTUNA GOLD 2400 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. UNIPRESS (HU) MOCANU S. MARCIU A. VELICU IONUT 1'20,4 2000
    2. GENERAL DE BRY (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA LOLA 1'21,8 1975
    3. DETOXICATED (SE) COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA 1'22,1 2000
    4. DONA PILAR (SE) COSTEANU I. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'23,3 1975
    5. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'25,1 1950
    6. NESTA TANASE GHE. TANASE GHE. TANASE GHE. 1'24,3 1975
    7. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'24,5 1975
  • CURSA 4 08-11-2020 11:30:00 66. Premiul SIMSON 1600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. PRYA CD RAILEANU STEFAN PAUN M. DUMITRU IOANA 1'26,3 1975
    2. SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'25,4 2000
    3. IMPERIAL DE BRY (FR) COSTEANU I. MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA 1'27,6 1950
    4. JEAN VF GHISOIU P. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'26,9 1975
    5. ZI-ZI (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'26,5 2000
    - GIRUS DU PATURAL (FR) MARCIU A. MARCIU A. SAVIN EMANOIL DMN. 2000
  • CURSA 3 08-11-2020 11:05:00 65. Premiul SELENAR-FORTUNA SILVER 1800 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. WORLDLEADER (HU) PAUN M. PAUN M. GURAN VASILE 1'22,5 1600
    2. GLASGOW DU CYFLO (FR) MOCANU FL. MARCIU A. SC.CARPAT APROMETAL PROD.SRL 1'23,4 1600
    3. DABANO AS (DE) TANASE GHE. TANASE GHE. DUMITRU IOANA 1'21,1 1675
    4. SOLEDAD MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'26,5 1600
    - GAILURON DE BELLEN (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN DGR. 1625
    - SAYA BEST CD RAILEANU STEFAN PAUN M. DUMITRU IOANA DGP. 1600
  • CURSA 2 08-11-2020 10:40:00 64. Premiul SPRINT 1200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. RONA COSTACHE M. SLATE CR. TZAVARAS ASIMINA 1'26,5 2000
    2. NIRA MARCIU A. MARCIU A. GROSU PETRICA 1'29,0 1950
    3. KATRINA CV GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE CONSTANTIN SILVIU 1'27,2 2000
    4. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'26,4 2025
    5. HERA YAMM (FR) MOCANU S. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'26,4 2025
    6. GABRIELLA BD (BG) RAILEANU STEFAN PAUN M. Muscalu Magdalena 1'29,0 2000
    7. KAIAC SLATE CR. SLATE CR. TRONARU BOGDAN 1'29,7 2000
    8. CALIGULA IONESCU CR. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 1'28,6 2025
  • CURSA 1 08-11-2020 10:15:00 63. Premiul SENZATIA 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NEO JET GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'29,9 1950
    2. MILUPA BD SLATE G. SLATE CR. ALBIȘOR MARIUS 1'26,9 2025
    3. CONO SAN (IT) DIMA I. DIMA I. MAGURNO SANTA 1'31,8 1950
    4. VIKING DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'33,6 2000
    5. PAPRIKA RIPICEANU C. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'35,5 1975
    - NEW YORK MOCANU S. MARCIU A. MANEA MARIAN DMN. 1950
    - TOPSPEED SOUTHWIND (SE) MARCIU A. MARCIU A. SERBAN ALEXANDRA DGP. 1950
  • CURSA 6 25-10-2020 11:55:00 62. Premiul SINOE-FORTUNA GOLD 2100 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. HAITI THE BEST (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'24,9 1975
    2. HERA YAMM (FR) MOCANU S. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'26,3 1950
    3. JEAN VF PAUN M. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'24,8 2000
    4. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'25,1 2000
    5. RONA COSTACHE M. SLATE CR. TZAVARAS ASIMINA 1'27,5 1975
    6. REPLIKA SLATE G. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'28,4 2000
    7. GABRIELLA BD (BG) RAILEANU STEFAN PAUN M. Muscalu Magdalena 1'30,7 1950
    8. CALIGULA IONESCU CR. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 1'28,6 2000
    9. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'33,0 2000
    - SAMUEL GHEORGHE V-LE DIMA I. CRETU LAURENTIU DGR. 1950
    - KAIAC TRONARU A. SLATE CR. TRONARU BOGDAN DGR. 1975
  • CURSA 4 25-10-2020 11:10:00 61. Premiul JOCKEY CLUB 2600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. UNIPRESS (HU) MARCIU A. MARCIU A. VELICU IONUT 1'20,4 1600
    2. WORLDLEADER (HU) PAUN M. PAUN M. GURAN VASILE 1'22,7 1600
    3. NESTA TANASE GHE. TANASE GHE. TANASE GHE. 1'22,8 1600
    4. SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'24,1 1600
    5. SOLEDAD ION STAN PRUNA M. RNP 1'34,6 1600
    - GLASGOW DU CYFLO (FR) MOCANU S. MARCIU A. SC.CARPAT APROMETAL PROD.SRL DGR. 1600
    - SOPHIA MAFTEI M. PRUNA M. RNP DGR. 1600
  • CURSA 3 25-10-2020 10:50:00 60. Premiul MARATON-FORTUNA SILVER 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GENERAL DE BRY (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA LOLA 1'25,1 3175
    2. DABANO AS (DE) TANASE GHE. TANASE GHE. DUMITRU IOANA 1'23,6 3250
    3. HERMINA VF SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'25,2 3200
    4. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'27,0 3150
    5. DETOXICATED (SE) COSTACHE M. COSTACHE M. TZAVARAS ASIMINA 1'26,0 3200
    6. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'27,0 3175
    - GIRUS DU PATURAL (FR) COSTEANU I. MARCIU A. SAVIN EMANOIL DGR. 3175
  • CURSA 2 25-10-2020 10:30:00 59. Premiul RECRUT 1200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GAILURON DE BELLEN (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'22,1 2025
    2. SAYA BEST CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,4 2000
    3. DONA PILAR (SE) MOCANU S. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'25,4 2000
    4. IMPERIAL DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA 1'30,3 1950
    - HORA DE BEAULIEU (FR) MOCANU FL. MARCIU A. MANOX THERM RM. 1950
    - RENUMIT GEORGESCU P. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU RM. 1950
  • CURSA 1 25-10-2020 10:10:00 58. Premiul ROTUNDA 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NIRA MARCIU A. MARCIU A. GROSU PETRICA 1'32,8 1975
    2. RANIA COLE DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'34,1 1950
    3. PAPRIKA RIPICEANU C. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'34,3 1950
    4. NEW YORK GHE. CRACIUN MARCIU A. MANEA MARIAN 1'38,4 1950
    - NEO JET NAN T. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN DGR. 1950
    - PAPPAJONNYS LUCY (SE) DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU DMN. 2000
    - TOPSPEED SOUTHWIND (SE) MARCIU GHE. MARCIU A. SERBAN ALEXANDRA DGR. 1950
  • CURSA 4 11-10-2020 11:50:00 57. Premiul AGRICULTURII-FORTUNA SILVER 2100 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. HERMINA VF SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'23,4 2600
    2. GAILURON DE BELLEN (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'22,7 2625
    3. GENERAL DE BRY (FR) MOCANU FL. MARCIU A. MANEA LOLA 1'23,9 2600
    4. SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'24,2 2600
    5. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'25,4 2600
    6. BORGA JACKPOT (SE) MOCANU S. MARCIU A. MEITA THEODOR 1'25,8 2625
  • CURSA 3 11-10-2020 11:20:00 56. Premiul ROMINA 1500 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. DONA PILAR (SE) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'23,7 1975
    2. MONSTERS FIRSTLADY (SE) MOCANU S. MARCIU A. MEITA THEODOR 1'26,7 1950
    3. JEAN VF GHISOIU P. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'27,8 1950
    4. GIRUS DU PATURAL (FR) COSTEANU I. MARCIU A. SAVIN EMANOIL 1'26,7 1975
    5. NESTA GHEORGHE V-LE TANASE GHE. TANASE GHE. 1'26,9 1975
    6. GLASGOW DU CYFLO (FR) BOGUTA D. MARCIU A. SC.CARPAT APROMETAL PROD.SRL 1'27,0 1975
    - ZI-ZI (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT OPR. 1975
  • CURSA 2 11-10-2020 10:50:00 55. Premiul RASUNET-FORTUNA GOLD 2400 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. ISYNESS (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'29,8 1950
    2. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'26,8 2025
    3. RENUMIT GEORGESCU P. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 1'28,4 2025
    4. GABRIELLA BD (BG) BADICEANU B. PAUN M. Muscalu Magdalena 1'30,1 2000
    5. SOLEDAD MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'32,8 1950
    6. HOURRA DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA 1'35,7 1975
    - CALIGULA IONESCU CR. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU DGR. 2025
    - KAIAC TRONARU A. SLATE CR. TRONARU BOGDAN DGR. 2000
    - SAMUEL COSTACHE M. DIMA I. CRETU LAURENTIU DGP. 2000
  • CURSA 1 11-10-2020 10:20:00 54. Premiul RATIUNEA 1200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. KANSAS MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'29,6 1975
    2. MILUPA BD SLATE CR. SLATE CR. ALBIȘOR MARIUS 1'28,6 2000
    3. PAPRIKA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'36,2 1950
    4. TOPSPEED SOUTHWIND (SE) MARCIU GHE. MARCIU A. SERBAN ALEXANDRA 1'38,3 1950
    - NEW YORK MOCANU FL. MARCIU A. MANEA MARIAN DMN. 1950
    - RANIA COLE DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT OPR. 1950
  • CURSA 5 04-10-2020 11:50:00 53. Premiul DE VITEZA-FORTUNA GOLD 3700 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GAILURON DE BELLEN (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'19,8 1600
    2. SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE MARCIU A. TIBERIU NAN 1'20,4 1600
    3. NESTA TANASE GHE. TANASE GHE. TANASE GHE. 1'20,7 1600
    4. GIRUS DU PATURAL (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. SAVIN EMANOIL 1'21,3 1600
    5. ZI-ZI (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'21,4 1600
    6. JEAN VF PAUN M. PAUN M. IONESCU OVIDIU 1'22,6 1600
    7. KIRRA MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'25,6 1600
    - ZANDERIGO (HU) MOCANU S. MARCIU A. MEITA THEODOR DGP. 1600
    - WORLDLEADER (HU) GHISOIU P. PAUN M. GURAN VASILE OPR. 1600
  • CURSA 4 04-10-2020 11:25:00 52. Premiul TINERETULUI-FORTUNA SILVER 2200 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. DONA PILAR (SE) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'22,6 2000
    2. MONSTERS FIRSTLADY (SE) MOCANU S. MARCIU A. MEITA THEODOR 1'23,9 1975
    3. SAYA BEST CD DOGARU N. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'22,7 2025
    4. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'24,8 1975
    5. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'24,9 1975
    6. IMPERIAL DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA 1'27,6 1950
    - STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. DGP. 1975
    - PRYA CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA DGR. 2000
  • CURSA 3 04-10-2020 11:00:00 51. Premiul PERJAR 1300 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. UNIPRESS (HU) MARCIU A. MARCIU A. VELICU IONUT 1'21,5 1975
    2. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'23,2 1950
    3. BORGA JACKPOT (SE) MOCANU S. MARCIU A. MEITA THEODOR 1'22,2 1975
    4. GENERAL DE BRY (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANEA LOLA 1'23,2 1975
    5. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'24,8 1950
    - STAR NOBEL DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT OPR. 1950
  • CURSA 2 04-10-2020 10:35:00 50. Premiul POTIR 1400 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GABRIELLA BD (BG) BADICEANU B. PAUN M. Muscalu Magdalena 1'28,7 1975
    2. RENUMIT GEORGESCU P. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 1'26,9 2025
    3. KAIAC TRONARU A. SLATE CR. TRONARU BOGDAN 1'30,0 2000
    4. CALIGULA IONESCU CR. IONESCU CR. SAMPETRU ALEXANDRU 129,7 2025
    - SAMUEL DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU DMN. 1975
    - GRIVE FRAZEENNE (FR) MARCIU A. MIHAI DV. SERBAN ALEXANDRA DGR. 2025
    - HERA YAMM (FR) GHE. CRACIUN MARCIU A. MANEA MARIAN DGP. 1975
    - SOLEDAD MAFTEI M. PRUNA M. RNP DGR. 1950
  • CURSA 1 04-10-2020 10:10:00 49. Premiul OROLOGIU 1000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. KANSAS MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'33,7 1950
    2. MILUPA BD SLATE CR. SLATE CR. ALBIȘOR MARIUS 1'31,5 2000
    3. RANIA COLE DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'36,3 1950
    4. ISYNESS (FR) COSTEANU I. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'35,3 2000
    5. NEW YORK MOCANU FL. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'37,7 1950
    - NEO JET NAN T. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN DGP. 1950
    - CONO SAN (IT) DIMA I. DIMA I. MAGURNO SANTA RETR. 1950
  • CURSA 6 13-09-2020 11:55:00 48. Premiul ARCUL DE TRIUMF-FORTUNA GOLD 2600 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. GAILURON DE BELLEN (FR) MARCIU A. MARCIU A. MANEA MARIAN 1'20,4 2000
    2. HERMINA VF SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'21,0 2000
    3. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'23,3 1950
    4. SPEEDY NOBEL GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'24,0 1975
    5. PAXTON (SE) DIMA I. DIMA I. MOUREAU NILS 1'24,2 1975
    6. STAR NOBEL DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'24,4 1975
    - BORGA JACKPOT (SE) MOCANU S. MARCIU A. MEITA THEODOR RETROCL. 1'20,4 2000
    - RUGIADA THOR (IT) COSTACHE M. COSTACHE M. CIMPEANU ION DGP. 2000
  • CURSA 5 13-09-2020 11:30:00 47. Premiul CAILOR DE 2 ANI 3000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'22,2 1900
    2. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'22,5 1900
    3. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'23,4 1900
    4. IMPERIAL DE BRY (FR) MARCIU A. MARCIU A. MAURICETTE DE SOUSA 1'26,0 1900
    5. SAMUEL (2004) COSTACHE M. DIMA I. S.C. Rool 1'26,1 1900
    - CRAZY DREAM (HU) PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA DGR. 1900
Livestream
program
regulament
regulament
>> BILETE AICI <<
regulament