Popup
  • CURSA 4 25-07-2021 13:50:00 13. Premiul GRAND PRIX-UL MĂRII NEGRE 12000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. UNIQUE NOBLE WALTER D AMBROGIO VERES LASZLO - 1'23,5 1800
    2. THOR DYLAN GARCIA PAUN M. DUMITRU IOANA 1'23,9 1800
    3. UNIPRESS (HU) TANASE GHE. SLATE CR. VELICU IONUT 1'24,5 1800
    4. QUEEN OF KOREA MARCO DEBONO GHEORGHE V-LE ALBIȘOR MARIUS 1'25,05 1800
    5. BERSHKA NOBLE BD (HU) NIKOLA PEJIC PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'25,08 1800
    6. POWER SOFIE (AT) NAN T. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'25,2 1800
  • CURSA 3 25-07-2021 13:00:00 12. Premiul DERBY-UL DE TRAP AL ROMÂNIEI 35000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. SAYA BEST CD GORAN Z. GORAN Z. DUMITRU IOANA 1'22,9 2750
    2. FARYA BD WALTER D AMBROGIO KOLOZSI L. ALBIȘOR MARIUS 1'23,0 2750
    3. DOLCE DOREL SLATE CR. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'24,4 2750
    4. MAGIC STAR GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'25,2 2750
    5. PRYA CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'25,5 2750
    6. GABRIELLA BD (BG) NAN T. GHEORGHE V-LE Muscalu Magdalena 1'26,9 2750
    - VICTORY MUSTANG DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN RM 2750
    - RAMYA MAFTEI M. PRUNA M. RNP DESC. 2750
  • CURSA 2 25-07-2021 12:30:00 11. Premiul KALIAKRIA 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. CONO SAN (IT) DIMA I. DIMA I. MAGURNO SANTA 1'24,3 2225
    2. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'22,9 2275
    3. MADONA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE MARIANA NAN 1'26,3 2225
    4. STEPPING AND SMILE (SE) COSTACHE M. DIMA I. MAVRU E.M. 1'25,4 2250
    5. SANSA WE (SE) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'28,6 2250
    6. VIFOR NEGRU MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'30,7 2200
    - VULCANO CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA DGR 2200
  • CURSA 1 25-07-2021 12:00:00 10. Premiul PREMIUL MUNICIPIULUI MANGALIA 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. PAPRIKA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'24,1 1700
    2. CERBERUS BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'24,2 1700
    3. CHIRON (HU) B. MUKITY B. MUKITY DUMITRU CRISTIAN 1'27,3 1700
    4. SAMUEL DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'29,6 1700
    5. SERAPHIN PRUNA M. PRUNA M. RNP 1'31,8 1700
    6. VICI STAN ION PRUNA M. RNP 1'32,2 1700
    7. VIDAL MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'33,4 1700
  • CURSA 11 03-07-2021 19:05:00 185. Premiul ILLETMÉNY DÍJ 600000 HUF
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. SAYA BEST CD ANTUN KORVATSKI GORAN Z. DUMITRU IOANA 1'18,2 1800
    2. ZITA KIRALYNO (HU) HORVATH GYORGY FAZEKAS IMRE FERTILITAS 1'20,1 1800
    3. CARINA FLING (HU) JUHASZ BALAZS JUHASZ BALAZS RADIHAZI 1'20,1 1800
    4. CHICAGO (HU) KOMAROMI KRISZTINA NAGY FERENC II. MOUNT 1'20,1 1800
    5. COCO CHANEL (HU) NAGYVARY ANDREA AM FAZEKAS IMRE PIMRI 1'20,1 1800
    6. BREEZE UP (HU) TURBUCZ SANDOR KOLOZSI L. DIADORA II 1'21,2 1800
    7. ARANYEREM M (HU) ZALAI GABOR KOVACS JOZSEF MAKONYA-JELINEK RACING 1'21,3 1800
    8. BONGIOVI (HU) KOLOZSI SANDOR PAPP ISTVAN GYOLAI 1'22,2 1800
    - BO CAPAR (HU) FAZEKAS IMRE FAZEKAS IMRE PIMRI TU. 1800
    - CARLOS FOX (HU) NAGY F. II. NAGY FERENC II. MOUNT GAL. 1800
    - KHEDIRA (NL) HEGEDUS SANDOR AM. HAJNAL TIBOR EPITO GAL. 1800
  • CURSA 10 03-07-2021 18:30:00 184. Premiul MAGYAR ÜGETŐDERBY 10000000 HUF
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. BORUTKA (HU) LAKATOS CS. HAJNAL TIBOR HBV 1'17,6 2500
    2. BAZSIVILLE (HU) MITJA SLAVIC MITJA SLAVIC ZSALEK II 1'18,0 2500
    3. BE HAPPY (HU) MARTON LAJOS MARTON LAJOS AMMA 1'18,3 2500
    4. BOBBY FISCHER (HU) JUHASZ BALAZS JUHASZ BALAZS BU-CSO 1'18,4 2500
    5. FARYA BD WALTER D AMBROGIO KOLOZSI L. ALBIȘOR MARIUS 1'18,4 2500
    6. BONAPARTE BOSS (HU) VELJKO MAZSITY VELJKO MAZSITY HICO 1'18,5 2500
    7. BOSPHORUS N (HU) ANGYAL ANDOR ZOLTAN OZVAR OZVAR 1'19,8 2500
    8. BAILANDO (HU) KOLOZSI L. KOLOZSI L. KULIK FARM 1'20,2 2500
    9. BVLGARI SS (HU) VEZER EMESE CSORDAS EMIL LAURA 1'21,6 2500
    - BUGATTI SS (HU) Thorsten Tietz ROBERT GRAMULLER LAURA GAL. 2500
    - BERILL LADY (HU) FRANCK NIVARD RUTKAI JOZSEF PROLONGO GAL. 2500
    - BOLD LADY (HU) FABRICE SOULOY RUTKAI JOZSEF PROLONGO GAL. 2500
  • CURSA 5 05-06-2021 17:45:00 9. Premiul BĂNEASA 3000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. CONO SAN (IT) DIMA I. DIMA I. MAGURNO SANTA 1'22,6 2300
    2. CERBERUS BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'22,8 2300
    3. VIKING DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'22,9 2300
    4. SAMUEL KOLOSZY L. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'23,3 2300
    5. VULCANO CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'23,4 2300
    6. PAPRIKA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'29,0 2300
  • CURSA 4 05-06-2021 17:15:00 8. Premiul MESSAGES 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. FARYA BD KOLOSZY L. KOLOZSI L. ALBIȘOR MARIUS 1'21,8 2300
    2. SAYA BEST CD GORAN Z. GORAN Z. DUMITRU IOANA 1'21,9 2300
    3. DOLCE DOREL SLATE CR. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'23,2 2300
    4. PRYA CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'23,3 2300
    5. AMIR MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'23,9 2300
    6. RAMYA STAN ION PRUNA M. RNP 1'29,0 2300
  • CURSA 3 05-06-2021 16:45:00 7. Premiul PREMIUL MĂRII NEGRE 4000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. BOMBA DE JANVILLE (FR) TSVETAN P. TSVETAN PARMAKOV TSVETAN PARMAKOV 1'16,2 1800
    2. DIABLO JET (FR) TOSHKO Z. TOSHKO ZHELYAZKOV TOSHKO JELYAZKOV 1'17,9 1800
    3. UN DERNIER RIRE (SE) GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE CONSTANTIN SILVIU 1'20,2 1800
    4. FATALIA JIM (FR) GEORGI G. GENSHEV G. - 1'20,3 1800
    5. FLORE D'AVIGNERE (FR) ZHIVOMIR S. ZHIVOMIR STOYCHEV - 1'20,6 1800
    6. THOR PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'21,4 1800
  • CURSA 2 05-06-2021 16:15:00 6. Premiul PHOENICIA 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. MAGIC STAR GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'23,6 2225
    2. VICTORY MUSTANG PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'24,6 2200
    3. NEMARA STAN ION PRUNA M. RNP 1'26,1 2200
    4. NEO JET KOLOSZY L. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'26,8 2200
    5. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'27,5 2250
    6. BIG RED GIRL BD (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT 1'29,0 2225
    - VIFOR NEGRU MAFTEI M. PRUNA M. RNP DGR. 2200
  • CURSA 1 05-06-2021 15:45:00 5. Premiul CRITERIUL DEBUTANȚILOR 10000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. SANSA WE (SE) PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'27,8 1700
    2. MY DYLA LV DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU 1'30,5 1650
    3. VIDAL SLATE CR. PRUNA M. RNP 1'29,6 1700
    4. SVETLANA STAN ION PRUNA M. RNP 1'28,6 1725
    5. AMIKKO (HU) ERDEI PETER RĂILEANU ȘTEFAN RĂILEANU ȘTEFAN 1'32,5 1725
    6. SABI MAFTEI M. PRUNA M. RNP 1'36,8 1650
    - SHITAN CD GORAN Z. PAUN M. DUMITRU IOANA DGS. 1650
    - VICI PRUNA M. PRUNA M. RNP DGS. 1700
  • CURSA 4 01-05-2021 15:40:00 4. Premiul HANDICAPUL DE PRIMĂVARĂ 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. KATRINA CV GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE CONSTANTIN SILVIU 1'24,2 2300
    2. VICTORY MUSTANG PAUN M. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'24,4 2300
    3. NEMARA STAN ION PRUNA M. RNP 1'26,4 2300
    - RAMYA PRUNA M. PRUNA M. RNP DGP. 2300
    - SAMUEL DIMA I. DIMA I. CRETU LAURENTIU DGR. 2300
    - VIFOR NEGRU TANASE GHE. PRUNA M. RNP DMN. 2300
  • CURSA 3 01-05-2021 15:10:00 3. Premiul CRITERIUL DE VITEZĂ 10000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. BRIGITTA GOLD BD SLATE G. SLATE CR. ALBIȘOR MARIUS 1'20,3 1650
    2. POWER SOFIE (AT) SLATE CR. SLATE CR. MARIN NICOLAE 1'20,5 1650
    3. QUEEN OF KOREA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE ALBIȘOR MARIUS 1'21,1 1650
    4. NIPOMO (SE) PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'21,6 1650
    5. THOR GHISOIU P. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'26,8 1650
    - UNIQUE NOBLE DOGARU N. PAUN M. - DGR. 1650
  • CURSA 2 01-05-2021 14:35:00 2. Premiul ROMSILVA 2000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. NELSTRONG MARIN N. SLATE CR. Ferm-Prod 1'21,9 1800
    2. REPLIKA SLATE CR. SLATE CR. Dumitrache Cr. 1'22,1 1800
    3. STEPPING AND SMILE (SE) DIMA I. DIMA I. MAVRU E.M. 1'23,2 1800
    4. MILUPA BD SLATE G. SLATE CR. ALBIȘOR MARIUS 1'23,4 1800
    5. NEO JET GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'27,6 1800
    - VULTUR PESCAR TANASE GHE. PRUNA M. RNP DGR. 1800
    - BIG RED GIRL BD (HU) DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT DGP. 1800
  • CURSA 1 01-05-2021 14:10:00 1. Premiul PREMIUL DE DESCHIDERE 4000 RON
    Loc Nume cal Driver Antrenor Proprietar Timp Timp/km Distanta
    1. MADONNA GHEORGHE V-LE GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'26,8 2300
    2. AMIR STAN ION PRUNA M. RNP 1'26,9 2300
    3. CERBERUS BD (HU) DOGARU N. PAUN M. DUMITRU CRISTIAN 1'27,4 2300
    4. PAPRIKA RIPICEANU C. GHEORGHE V-LE TIBERIU NAN 1'27,6 2300
    5. VULCANO CD PAUN M. PAUN M. DUMITRU IOANA 1'27,9 2300
    - VIKING DUMITRU I. DUMITRU I. DUMITRU IONUT DGR. 2300
Livestream
program
regulament